•   Prihlásiť / Vytvoriť účet

Balíky služieb sú výhodnou voľbou pre užívateľa, ktorý si chce vytvárať spoplatnené tlačivá. Pre vytváranie nespoplatnených tlačív nie je potrebná aktivácia balíka služieb. Zvolený balík služieb si môže užívateľ kedykoľvek aktivovať po prihlásení v časti Moja zóna - Platnosť služby. Po aktivácii balíka získava užívateľ neobmedzený prístup ku všetkým spoplatneným tlačivám. Aktivácia balíka prebieha v troch krokoch:

 1. výber balíka služieb
 2. zaplatenie
 3. aktivácia služby

Nezasielame žiadne faktúry na užívateľov

Užívatelia nás pravidelne kontaktujú s otázkou, či im po využití bezplatného skúšobného balíka FREE 14 zašleme nejakú faktúru. Portál ipdf.sk nezasiela na užívateľov žiadne faktúry. V rámci skúšobného balíka FREE 14 si môže užívateľ bezplatne vytvárať tak spoplatnené ako aj bezplatné tlačivá. Po uplynutí 14 dní je výlučne na užívateľovi, či chce naďalej využívať služby portálu. Ak áno, môže si kedykoľvek po prihlásení v Moja zóna » Platnosť služby predĺžiť niektorý z dostupných balíkov služieb. Pokiaľ nemá záujem, môže si naďalej vytvárať bezplatné tlačivá. Pokiaľ by sa však pokúsil vytvoriť si spoplatnené tlačivo bez platného balíka služieb, aplikácia mu to nedovolí. Užívateľ bude jednoducho upozornený, že platnosť balíka služieb uplynula a môže si aktivovať nový.

1. Výber balíka služieb K dispozícii sú nasledovné balíky služieb:

 • FREE 14 - je bezplatný balík pre vyskúšanie si funkcií portálu počas 2 týždňov. Po jeho ukončení môže užívateľ prejsť na niektorý z platených balíkov. Tento balík služieb si možno aktivovať len pri prvom prihlásení. Tlačivá vytvorené počas skúšobného obdobia zostávajú prístupné užívateľovi aj po ukončení platnosti balíka.
 • BASIC 30 - balík na 1 mesiac bez obmedzení pre všetky tlačivá. Cena je 2 €, resp. zľavnená 1 €.
 • BASIC 90 - balík na 3 mesiace bez obmedzení pre všetky tlačivá. Cena je 6 €, resp. zľavnená 3 €.
 • PROFI 180 - balík na 6 mesiacov bez obmedzení pre všetky tlačivá. Cena je 10 €, resp. zľavnená 5 €.
 • PROFI 365 - balík na 1 rok bez obmedzení pre všetky tlačivá. Cena je 20 €, resp. zľavnená 10 €.

Cenník balíkov služieb a rozdelenie formulárov na bezplatné a spoplatnené nájdete tu.

Uplatnenie zľavy 50% - pri prvom prihlásení alebo predĺžení služby

Pri prvom prihlásení má užívateľ možnosť získať zľavu až 50% na ktorýkoľvek zvolený balík služieb. Nárok na zľavu 50% majú taktiež všetci užívatelia s predplateným balíkom služieb na 6 alebo 12 mesiacov, ktorým sa ponuka na predĺženie služby začne zobrazovať 14 dní pred ukončením platnosti aktuálneho balíka služieb v sekcii Moja zóna » Platnosť služby.
Obr. 1 - Aktivácia balíka služieb pre neobmedzený prístup ku všetkým tlačivám

2. Zaplatenie uskutoční užívateľ výberom z dostupných platobných možností. Tieto sa zobrazia po kliknutí na zvolený balík služieb. Momentálne sú k dispozícii nasledovné spôsoby zaplatenia:

 • zaplatenie kreditmi, pokiaľ ich má užívateľ na účte dostatok (platí pre užívateľov registrovaných pred 09/2014)
 • zaplatenie platobnou kartou prostredníctvom portálu Paypal

Možnosti platieb sa zobrazia po výbere konkrétneho balíka služieb:

Obr. 2 - Zobrazenie platobných možnosti po výbere balíka služieb

Upozornenie:

Dostupné možnosti sa platieb ako aj texty sa môžu zmeniť v závislosti od podmienok poskytovateľov služby. Uvedený obrázok je ilustračný.

3. Aktivácia služby prebieha automaticky po úspešnom zaplatení. Po úspešnej aktivácii služby sa užívateľovi prestanú zobrazovať balíky služieb, a zobrazí sa len informácia o aktivovanom balíku.

Obr. 3 - Úspešne aktivovaný balík služieb

4. Predĺženie služby je možné:

 • od 14 dní pred ukončením platnosti služby. Výhodou v tomto prípade je možnosť získať zľavu 50% na akýkoľvek zvolený balík služieb
 • kedykoľvek po ukončení platnosti služby

Postup pri predĺžení služby je rovnaký ako pri aktivácii - po prihlásení v Moja zóna » Platnosť služby stačí kliknúť na zvolený balík služby (obr. 1) a následne sa zobrazia možnmosti zaplatenia (obr. 2). Špeciálna ponuka pre uplatnenie zľavy 50% sa začne zobrazovať 14 dní pred ukončením platnosti služby:

Obr. 4 - Predĺženie platnosti balíka služieb