•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1440 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Zmena pri vypĺňaní tlačiva
Od cca 15.06.2022 Google spoplatnil API službu pre výpočet vzdialeností , ktorá bola dovtedy poskytovaná do určitého limitu bezplatne. V dôsledku toho prestalo fungovať dopĺňanie názvov obcí a automatický prepočet vzdialeností pri ceste vozidlom (AUS, AUV, MOV, MOS). Momentálne hľadáme alternatívne technické riešenie, ktoré umožní vyhnúť sa navýšeniu poplatkov na portáli ipdf.sk (rádovo o desiatky Eur). Tlačivo naďalej počíta správne, avšak názvy obcí, čas odchodu a príchodu a vzdialenosti (km) je potrebné vyplniť ručne (stĺpce 2 a 4). Google služba bola v podstate len doplnkom pre uľahčenie vypĺňania záznamov, nie je nutná pre správne vyplnenie tlačiva.
Pred vyplnením prvého záznamu nastavte najskôr správne hodnoty pre výpočty na pravej strane (údaje vozidla, prepočet stravného, zahraničnú cestu).
Súvisiace tlačivo: Cestovný príkaz. Ak uskutočňujete pracovnú cestu ako zamestnanec, ste povinní viesť Knihu jázd. Pozrite aj legislatívu a kalkulačky na MPSVR SR.
     
(?) Tip: Pre zobrazenie v cudzej mene nastavte kurz 1.
Systémové správy