•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Zmena pri vypĺňaní tlačiva - automatický výpočet vzdialenosti a trvania cesty len v rámci Slovenska
Od polovice júna 2022 Google spoplatnil API službu pre výpočet vzdialeností , ktorá bola dovtedy poskytovaná do určitého limitu bezplatne. V dôsledku toho sme museli nájsť alternatívne riešenie, ktoré sme spustili od 14.07.2022. Momentálne tlačivo počíta vzdialenosť a čas dojazdu, zatiaľ však len pre tuzemské prac. cesty tzn. v rámci Slovenskej republiky (užívateľ musí byť prihlásený). Pre zahraničné prac. cesty je potrebné názvy miest, vzdialenosti a čas príchodu vložiť manuálne. Pre zistenie konkrétnych parametrov cesty môžete využiť napr. stránku Toponavi.com . Veríme, že sa nám v dohľadnom čase podarí zrýchliť vyhľadávanie natoľko, aby bolo možné spustiť aj vyhľadávanie pre okolité štáty.
Pred vyplnením prvého záznamu nastavte najskôr správne hodnoty pre výpočty na pravej strane (údaje vozidla, prepočet stravného, zahraničnú cestu).
Súvisiace tlačivo: Cestovný príkaz. Ak uskutočňujete pracovnú cestu ako zamestnanec, ste povinní viesť Knihu jázd. Pozrite aj legislatívu a kalkulačky na MPSVR SR.
Poznámka:
     
(?) Tip: Pre zobrazenie v cudzej mene nastavte kurz 1.
Systémové správy