•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Pre vytvorenie menej ako 25 zásielok vyplňte formulár nižšie. Pre podanie jednej individuálnej zásielky alebo listu využite Podací lístok
Pre podanie 25 - 500 zásielok nahrajte vyplnený súbor MS Excel pomocou tlačidla  
.  Vzorovú šablónu na vyplnenie stiahnete tu . Pozrite tiež Pokyny
Doplnkové služby
Zadajte ako čísla oddelené čiarkou, napr. pre krehkú zásielku do vlastných rúk zadajte 1, 3. Počet dní uloženia zadajte v tvare 14 (n), kde n je počet dní 1-17.
Pozn.: Pošta neposkytuje pri hromadnom podaní všetky doplnk. služby, hoci ich uvádza na podacom hárku (nepodporované = vyznačené šedou farbou).
Podacie číslo
Ponechajte prázdné, pokiaľ nie ste zmluvný zákazník Slovenskej pošty. Ak ste zmluvný zákazník a máte pridelený číselný rozsah pre Vaše zásielky, vyplňte podacie číslo zásielky.
Hmotnosť
Ak nepoznáte, ponechajte prázdné. Vyplňte, pokiaľ chcete zistiť cenu zásielky (tzv. výplatné) - postačí aj odhad v danom rozsahu. Tip: pre bežný list zadajte napr. 0.1 kg.
Druh zásielok
Zásielky na hromadnom podacom hárku musia byť rovnakého typu. Pre detailný popis druhov zásielok pozrite Pokyny. Pre dobierku do 500 Eur a 2 kg využite doporučený list, poistený list alebo balík. Pre poistenie do 500 Eur využite poistený list alebo balík. Pre vyššie limity nastavte expres zásielky.
Výplatné (tzn. cena zásielky)
Ponechajte prázdne, pokiaľ nepoznáte cenu zásielky podľa platného cenníka. Suma bude automaticky doplnená, pokiaľ sa bude dať zistiť pri podaní.
Na poštu - kód 99
Ak chcete, aby zásielka zostala na pošte a príjemca si ju sám vyzdvihol, zadajte do poľa "Doplnkové služby" kód 99. Táto služba nie je uvádzaná na oficiálnom vzorovom PDF hárku na stránke Slov. pošty, avšak elektronické podanie cez EPH ju podporuje.
Systémové správy