•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Poučenie Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Toto je daňové priznanie pre rok 2019 podávané v období 1. január - 30. jún 2020 (predĺžená lehota kvôli globálnej karanténe). Tlačivo slúži súčasne ako interaktívna online kalkulačka pre výpočet dane z príjmu právnických osôb a preddavkov na nasledujúce obdobie - tzn. vyplní za Vás potrebné polia, upozorní na chyby apod. Pre export XML údajov do aplikácie eDane použite tlačidlo "eDane". Pre informácie o tom, ako vyplniť tlačivo kliknite na "Poučenie", príp. pozrite postup ako podať daňové priznanie cez portál Finančnej správy SR.
Upozorňujeme, že portál iPDF.sk nevybavuje podania v mene daňovníka. Daňovník je povinný daňové priznanie podať elektronicky prostredíctvom svojich prihlasovacích údajov na portáli Finančnej správy SR alebo aplikácie eDane (použite udržiavanú JAVA verziu, verzia pre Windows obsahuje chyby).
Súvisiace tlačivá sú Potvrdenie o podaní, pre závislé činnosti (zamestnanci) Daň z príjmu fyzických osôb - typ A, alebo pre živnostníkov Daň z príjmu fyzických osôb - typ B.
PDF
Systémové správy