•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Poučenie Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Toto je daňové priznanie pre rok 2021 podávané v období 1. január - 31. marec 2022. Tlačivo slúži súčasne ako interaktívna online kalkulačka - tzn. vyplní za Vás potrebné polia, upozorní na chyby apod. Pre export XML údajov do aplikácie eDane kliknite na červené tlačidlo "eDane". Pre informácie ako vyplniť tlačivo kliknite na "Poučenie", príp. pozrite postup ako podať daňové priznanie elektronicky cez portál Finančnej správy SR.
Podanie priznania po 31.03.2022 treba oznámiť Finančnej správe SR na tlačive Predĺženie lehoty na podanie daňového priznania najneskôr do 31.03.2022.
Súvisiace tlačivá sú Potvrdenie o podaní DPPO, pre závislé činnosti (zamestnanci) Daň z príjmu fyzických osôb - typ A, alebo pre živnostníkov Daň z príjmu fyzických osôb - typ B.
PDF Hľadať NACE online
Systémové správy