• Prihlásiť / Vytvoriť účet
Poučenie Nahlásiť chybu

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..

Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.

Toto je daňové priznanie pre rok 2017 podávané v období január - marec 2018. Slúži súčasne aj ako interaktívna online kalkulačka pre výpočet dane z príjmu právnických osôb a preddavkov na nasledujúce obdobie. Pre export údajov do aplikácie eDane použite tlačidlo "eDane". Pre informácie o tom, ako vyplniť tlačivo kliknite na "Poučenie", príp. pozrite postup ako podať daňové priznanie cez portál Finančnej správy.
Upozorňujeme, že portál iPDF.sk nevybavuje podania na žiadnom daňovom úrade v mene daňovníka. Daňovník je povinný daňové priznanie podať osobne alebo elektronicky na príslušný daňový úrad podľa miesta sídla spoločnosti.
PDF
Systémové správy