•   Prihlásiť / Vytvoriť účet

Integrácia formulárov na webové stránky tretích strán umožňuje využiť služby portálu aj partnerom bez znalosti programovania. Jednoduchým vložením dodaného kódu na Váš web sa zobrazí požadovaný formulár Vašemu zákazníkovi. Samozrejmosťou je, že vzhľad tlačiva možno prispôsobiť vzhľadu Vašej webovej stránky. Taktiež možno pre každé integrované tlačivo individuálne pridať rôzne funkcie podľa požiadavky partnera. Napríklad môžete na svoj e-shop umiestniť objednávkový formulár spolu s tlačidlom "Odoslať objednávku" - všetky objednávky sa budú odosielať na Váš email a súčasne ukladať vo Vašom archíve na portáli iPDF.sk, kde si ich môžete kedykoľvek prezrieť, upraviť, vyexportovať a pod. Portál iPDF.sk tak môžete využiť aj ako databázu Vašich objednávok.

Podmienkou pre umiestnenie formulára na partnerskom webe je prechod na užívateľský účet typu Business. Za vytvorenie dokumentu na partnerskom portále je účtovaný poplatok podľa individuálnej kalkulácie pre konkrétnu integráciu.

Na požiadanie vytvoríme akýkoľvek formulár podľa Vašej špecifikácie. Súčasťou služby môže byť taktiež umiestnenie formulára na Váš web - napríklad do e-shopu and CMS systému - v prípade, že si inštaláciu netrúfate uskutočniť vlastnými silami. Konkrétnu cenovú ponuku obdržíte po upresnení Vašich požiadaviek.

Demo - príklad umiestnenia formulára na stránke hotela alebo penziónu. Prijaté objednávky sa ukladajú v časti Moje tlačivá a môžu byť automaticky odoslané na prednastavený email.

Upozornenie

Nižšie uvedený formulár je prezentačný a nie je možné ho odoslať. Po vyplnení údajov sa zobrazí upozornenie, že sa jedná o demo verziu. Pre účel umiestnenia na stránke partnerov je formulár možné vizuálne prispôsobiť a dizajnovo zosúladiť s hosťujúcou web stránkou. Umiestniť a prispôsobiť možno ktorýkoľvek z existujúcich formulárov. Na požiadanie vieme spracovať takmer akýkoľvek formulár.