•   Prihlásiť / Vytvoriť účet

Státie v radoch na úradoch vyvoláva v človeku občas revolučné nápady.

Napríklad sa človek môže zamyslieť, že prečo musí merať cestu na úrad kvôli jednému tlačivu, ktoré si vezme domov, preštuduje, možno aj správne vyplní a na druhý deň ho donesie späť. Možno ho napadne, že jednoduché vyplnenie kdesi online by mu ušetrilo pár hodín času.

Takto nejako vznikol pred pár rokmi prvý nezrelý nápad vytvoriť centrálny portál pre rôzne druhy formulárov, dokumentov a tlačív, prístupný komukoľvek aj bez technických zručností. Takže - ako by to vzorovo definovali profesori v skriptách - cieľom projektu je jednoducho zjednodušiť život. Ušetriť zopár emócií, ktoré človek tak ľahko ventiluje na úradoch, čo si budeme navrávať:-) A aby to znelo aj trochu nadnesene, či priam básnicky, "darovať ľuďom slobodu" či "kúsok ich vlastného času" :-) No ... ale je už asi príliš prehnané:-)

Misiou projektu je vybudovať časom online databázu elektronických formulárov dostupnú pre kohokoľvek. Aby si návštevník aj po čase spomenul, že "de som to ľen vidzeu tú kúlovú webku s tými formulárama?" ...

Queue joke