•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Certifikát - Simple  
Tlačivo pre jednoduchý certifikát. Zadajte meno organizácie, držiteľa certifikátu, dôvod, dátum a miesto vydania. K dispozícii aj anglická verzia.
Certifikát - Gold   Top
Tlačivo pre certifikát o absolvovaní kurzu, diplom, darčekový poukaz alebo čestné uznanie. Vyplňte držiteľa certifikátu, dôvod, dátum a miesto vydania.
Certifikát - Silver  
Tlačivo pre vytvorenie diplomu alebo certifikátu o absolvovaní kurzu, darčekový poukaz alebo čestné uznanie. Vyplňte držiteľa certifikátu, dôvod, dátum a miesto vydania.
Darčeková poukážka - vzor na pobyt  
Vytvorte si darčekovú poukážku pre svojich najbližších. Zadajte časovú platnosť poukazu, adresu pobytu, detailné pokyny a vytlačte si tlačivo alebo odošlite na email.
Darčekový poukaz - vzor červená stuha   Top
Darčekový poukaz s červenou stuhou. Popíšte predmet darovania, adresu pobytu, časovú platnosť, pokyny a vytlačte si poukážku alebo odošlite na email obdarovanej osobe.
Plánovací kalendár - mesačný  
Mesačný plánovací kalendár pre vyplnenie online. Vyplňte si naplánované udalosti pre najbližšie týždne, dôležité ciele alebo poznámky. Optimizované pre tlač so zobrazením sviatkov a rozložením dní na šírku alebo výšku. Odošlite na email ako PDF, stiahnite alebo vytlačte.

  Top - populárne tlačivo