•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Certifikát, diplom - vzor A4 na šírku   Top
Certifikát, diplom, čestné uznanie, osvedčenie o skúške - vzor na vyplnenie. Viacúčelové tlačivo s dekoratívnymi motívmi pre tlač na šírku A4. Zvečnite pamätné chvíle vytlačením vo fotoslužbe a zarámovaním.
Certifikát, diplom - vzor A4 na výšku   Top
Tlačivo pre certifikát o absolvovaní kurzu, diplom alebo čestné uznanie. Vyplňte držiteľa certifikátu, dosiahnutý úspech, dátum a miesto vydania.
Certifikát - Silver  
Tlačivo pre vytvorenie diplomu alebo certifikátu o absolvovaní kurzu, darčekový poukaz alebo čestné uznanie. Vyplňte držiteľa certifikátu, dôvod, dátum a miesto vydania.
Darčeková poukážka - vzor na pobyt  
Vytvorte si darčekovú poukážku pre svojich najbližších. Zadajte časovú platnosť poukazu, adresu pobytu, detailné pokyny a vytlačte si tlačivo alebo odošlite na email.
Darčekový poukaz - vzor červená stuha   Top
Darčekový poukaz s červenou stuhou. Popíšte predmet darovania, adresu pobytu, časovú platnosť, pokyny a vytlačte si poukážku alebo odošlite na email obdarovanej osobe.
Pozvánka na akciu - oslava, párty, podujatie  
Vytvorte si bezplatne pozvánku na oslavu narodenín, koncert, kultúrne alebo športové podujatie apod. s peknými grafickými motívmi. Vyplňte miesto, čas a stručný popis akcie a stiahnite do počítača, vytlačte, alebo odošlite na email.
Plánovací kalendár - mesačný  
Mesačný plánovací kalendár pre vyplnenie online. Vyplňte si naplánované udalosti pre najbližšie týždne, dôležité ciele alebo poznámky. Optimizované pre tlač so zobrazením sviatkov a rozložením dní na šírku alebo výšku. Odošlite na email ako PDF, stiahnite alebo vytlačte.
Jedálny lístok - týždenné menu   Top
Vytvorte si týždenný jedálny lístok pre Vašu reštauráciu alebo stravovacie zariadenie od pondelka do piatka. Zadajte popis chodu, alergény, cenu a jedným kliknutím vytlačte, stiahnite do počítača alebo odošlite na email.
Ubytovací poukaz - chata, penzión, kemp  
Ubytovací poukaz pre ubytovacie zariadenia - penzión, chata, turistická ubytovňa, kemping. Vyplňte dátum príchodu, odchodu, údaje o ubytovanom a inštrukcie ku ubytovaniu. Stiahnite do počítača, vytlačte alebo odošlite na email.

  Top - populárne tlačivo