•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Tento formulár umožňuje vytvorenie hromadného príkazu na úhradu pre VÚB a súčasne vygenerovanie dávkového súboru pre nahratie do elektronického bankovníctva VÚB. Zadať možno najviac 18 príjemcov. Podobné tlačivá sú Príkaz na úhradu SEPA alebo hromadný príkaz pre Tatrabanku, SLSP a Primabanku.
Konvertor - vygenerovanie a nahratie dávkového súboru do VÚB Bankovníctva
Hromadný príkaz (čiže TXT súbor) pre nahratie VÚB bankovníctva vygenerujete kliknutím na zelené tlačidlo "Stiahnuť TXT". Pokiaľ potrebujete zadať viac ako 18 prevodov, stiahnite si šablónu MS Excel a vyplnenú ju nahrajte späť tlačidlom "Nahrať z MS Excel". Do Excelu môžete uviesť až 300 príjemcov (prevodov), pričom prvých 18 bude vložených aj do formulára. Pokiaľ sa nevyskytnú chyby, bude dávkový TXT súbor vygenerovaný a zobrazí sa linka na jeho stiahnutie. Stiahnutý súbor potom môžete nahrať do VÚB Bankovníctva - pozrite Pokyny.
Systémové správy