•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Na jednom formulári možno zadať 3 príjemcov, vytvoriť možno max. 4 kópie formulára (tlačidlom
napravo), čo je celkovo 12 prevodných príkazov.
Pozn.: Na každom formulári možno zadať odlišný účet platiteľa, resp. menu a dátum spracovania (vykonania transakcií). Účty v starom formáte budú automaticky prevedené na IBAN.
Špeciálne: Toto tlačivo umožňuje vytvorenie PDF súboru s interaktívnymi poliami, ktoré je možné vyplniť offline po vygenerovaní (bez overenia správnosti hodnôt).
Súvisiace tlačivá sú Príkaz na úhradu SEPA, alebo hromadný príkaz pre SLSP, Primabanku a VÚB.
Konvertor - vytvorenie dávkovej platby pre nahratie do TB Bankovníctva - Stiahnuť šablónu
Hromadný príkaz (dávkovú platbu) môžete nahrať do bankovníctva Tatrabanky tak, že si ho stiahnete v XML formáte kliknutím na tlačidlo "Stiahnuť XML". Pokiaľ potrebujete zadať viac ako 12 prevodov, stiahnite si šablónu MS Excel a vyplnenú ju nahrajte späť tlačidlom "Nahrať z MS Excel". Takto môžete nahrať až 300 príjemcov (prevodov), pričom prvých 12 bude vložených aj do formulára. Pokiaľ sa nevyskytnú chyby, bude XML súbor automaticky vygenovaný a zobrazí sa linka na jeho stiahnutie. Stiahnutý súbor potom môžete nahrať do TB Bankovníctva (pozrite Pokyny).

Systémové správy