•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Tento formulár umožňuje vytvorenie hromadného príkazu na úhradu pre Tatrabanku a súčasne vygenerovanie dávkového súboru pre nahratie do elektronického bankovníctva TB. Na jednom formulári možno zadať 3 príjemcov, pričom vytvoriť možno 4 kópie formulára (tlačidlom
napravo), čo je [stále len] celkovo 12 prevodných príkazov.
Pozn.: Na každom formulári možno zadať odlišný účet platiteľa, resp. menu a dátum spracovania. Účty v starom formáte budú automaticky prevedené na IBAN.
Špeciálne: Toto tlačivo umožňuje vytvorenie PDF súboru s interaktívnymi poliami, ktoré je možné vyplniť offline po vygenerovaní (bez overenia správnosti hodnôt).
Súvisiace tlačivá sú Príkaz na úhradu SEPA, alebo hromadný príkaz pre VÚB, SLSP alebo Primabanku.
Konvertor - vytvorenie dávkovej platby pre nahratie do TB Bankovníctva - Stiahnuť šablónu
Hromadný príkaz (dávkovú platbu) vygenerujete kliknutím na zelené tlačidlo "Stiahnuť XML". Pokiaľ potrebujete zadať viac ako 12 prevodov, stiahnite si šablónu MS Excel a vyplnenú ju nahrajte späť tlačidlom "Nahrať z MS Excel". Do Excelu môžete uviesť až 300 príjemcov (prevodov), pričom prvých 12 bude vložených aj do formulára. Pokiaľ sa nevyskytnú chyby, bude XML súbor automaticky vygenerovaný a zobrazí sa linka na jeho stiahnutie. Stiahnutý súbor potom môžete nahrať do TB Bankovníctva - pozrite Pokyny.

Systémové správy