•   Prihlásiť / Vytvoriť účet

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Tento formulár umožňuje vytvorenie hromadného príkazu na úhradu pre Slovenskú sporiteľňu a súčasne vygenerovanie dávkového súboru pre nahratie do elektronického bankovníctva. Na jednom formulári možno zadať 4 príjemcov, pričom vytvoriť možno 4 kópie formulára (tlačidlom
napravo), čo je [stále len] celkovo 16 prevodných príkazov.
Pozn.: Účty v starom formáte budú automaticky prevedené na IBAN.
Súvisiace tlačivá sú Príkaz na úhradu SEPA, alebo hromadný prevodný príkaz pre VÚB, Tatrabanku a Primabanku.
Konvertor - vytvorenie dávkovej platby pre nahratie do SLSP Bankovníctva (Business24) - Stiahnuť šablónu

Hľadáme záujemcu s účtom SLSP Business24 - za účelom otestovania hromadnej dávky

Hoci exportný súbor vygenerovaný z tohto formulára spĺňa požiadavky podľa manuálu dostupného na stránkach ČSOB, nemali sme zatiaľ možnosť otestovať ju nahratím do elektronického bankovníctva SLSP. Samotná banka možnosť testovania neposkytuje, ako nám prišla odpoveď od zákazníckej podpory. Dostupné nie sú ani validačné XSD schémy, ani online demo verzia bankovníctva. Jedinou možnosťou je mať založený reálny účet Business24, ktorý bohužiaľ nemáme, a ani nám nepripadá efektívne kvôli krátkemu otestovaniu ho zakladať. Pokiaľ by ste mali zriadený účet Business24 a boli ochotní nám pomôcť s otestovaním nižšie vygenerovanej exportnej dávky, kontaktujte nás prosím cez formulár.
Hromadný príkaz (dávkovú platbu) vygenerujete kliknutím na zelené tlačidlo "Stiahnuť XML". Pokiaľ potrebujete zadať viac ako 16 prevodov, stiahnite si šablónu MS Excel a vyplnenú ju nahrajte späť tlačidlom "Nahrať z MS Excel". Do Excelu môžete uviesť až 300 príjemcov (prevodov), pričom prvých 16 bude vložených aj do formulára. Pokiaľ sa nevyskytnú chyby, bude XML súbor automaticky vygenerovaný a zobrazí sa linka na jeho stiahnutie. Stiahnutý súbor potom môžete nahrať do SLSP Bankovníctva Business24.

Systémové správy