•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Toto tlačivo vypĺňa zamestnávateľ na základe žiadosti zamestnanca o ročné zúčtovanie preddavkov na daň, ktoré podáva zamestnanec zamestnávateľovi do do 15. februára spolu s dokladmi preukazujúcimi nárok na zníženie základu dane (napr. daňový bonus na dieťa, daňový bonus na zaplatené úroky, potvrdenia o príjmoch od iných zamestnávateľov apod.). Zamestnávateľ vykoná ročné zúčtovanie do 31. marca a následne zamestnancovi doručí do 15. apríla potvrdenie o zaplatení dane na účely poukázania 2% (resp. 3%) a do 30. apríla doklad o vykonanom ročnom zúčtovaní.
Súvisiace tlačivá sú Žiadosť zamestnanca o ročné zúčtovanie dane z príjmu, Potvrdenie o zdaniteľných príjmoch zamestnanca alebo Prehľad o zrazených preddavkoch na daň z príjmu.
Pre výpočet daňového bonusu na deti použite pomôcku "Kalkulačka daňového bonusu" - kliknite nižšie na tlačidlo Počítať DB.

Pečiatka (3:1)

Systémové správy