•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.

Súvisiace tlačivá: Pre potvrdenie o návšteve základnej alebo strednej školy alebo Potvrdenie o návšteve strednej alebo vysokej školy na účely prídavku na dieťa.
Dôležité: od 01.01.2020 si zamestnanec uplatňuje nárok na daňový bonus vyplnením príslušných časti daňového priznania (typ A) a doložením dokladov k tomuto priznaniu. Zamestnanec s príjmami len zo závislej činnosti nebude správcovi dane predkladať potvrdenie o návšteve školy pri dennom štúdiu na strednej či vysokej škole v SR. Potvrdenie o návšteve školy bude prikladať len v prípade štúdia v zahraničí.
Systémové správy