•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Upozornenie: Od 01.04.2026 je potrebné ku žiadosti o vrátenie DPH z Holandska priložiť aj faktúry. Inak nebude žiadosť holandskými úradmi spracovaná - oznam tu
Súvisiace tlačivá sú Žiadosť o vydanie Potvrdenia o daňovej rezidencii, Potvrdenie o daňovej rezidencii, Potvrdenie k dani z príjmov E9 EU/EWR pre Nemecko alebo Potvrdenie k dani z príjmov E9 EU/EWR pre Rakúsko.
Systémové správy