•   Prihlásiť / Vytvoriť účet

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
O odpis z registra trestov môžete požiadať tiež elektronicky prostredníctvom eFormulára . Viac informácií nájdete na portáli Generálnej prokuratúry SR alebo Slovensko.sk.
Odpisy poskytujú tiež vybraté pobočky Slovenskej pošty na počkanie - poplatok sa platí na mieste, potrebný je občiansky preukaz.
Odpis z registra trestov prevažne sa vydáva za účelom preverenia bezúhonnosti uchádača o zamestnanie v bezpečnostnej službe. Obsahuje prehľad všetkých v minulosti udelených trestov, vrátane zahladených. Pre účely bežných občianských záležitostí (napr. žiadosť o vydanie cestovného pasu, občianskeho preukazu apod.) sa používa Žiadosť o výpis z registra trestov, ktorý obsahuje len aktuálny stav (tzn. neobsahuje zahladené tresty).
Systémové správy