•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1440 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Podobné tlačivá sú Plánovací kalendár - týždenný alebo mesačný, adresa na obálku, certifikát alebo darčekový poukaz.

Obsah etikety

Etiketa / štítok môže obsahovať najviac 3 riadky, každý riadok najviac 200 znakov. Nový riadok pridáte kliknutím na zelenú ikonu "plus". Riadky možno formátovať individuálne. Napríklad pre tlač etikety s menom firmy zadajte do prvého riadku názov firmy veľkým hrubým písmom, a pridajte druhý riadok, do ktorého uvediete menším písmom adresu sídla, prípadne do tretieho spodného riadku email a telefón. Rozloženie etikiet na hárku (počet stĺpcov, riadkov, štýl rámika apod.) upravte v "Nastaveniach tlače" napravo. Pozor - vytlačený text v PDF súbore sa môže odlišovať (väčšinou je potrebné urobiť niekoľko pokusov pre dosiahnutie pekného formátovania, pozrite tiež Pokyny).
Systémové správy